ZNPLUS

Znplus havuzlar % 100 Türk mühendislerinin geliştirip yerli malzeme ile üretimini gerçekleştirdiği çelik levhalar ile çok sağlam ve sağlıklı havuz yan duvarlarını oluşturmak suretiyle yapılan çelik panel havuz sistemidir. Diğer sistem parçaları galvenizlenmiş çelik arka ayak sistemi , özel imalat alüminyum ara ve bağlantı parçaları ile tamamlanmaktadır. Bu sayede iskelet yapıda yüksek mukavemet sağlanmaktadır.

YENİ NESİL ÇELİKPANEL

Znplus çelik paneli ile üretilmiştir özel galvanizli. Galvanizli kaplama emsalsiz bir hizmet sunar yüzey akımına karşı koruma, hatta en zorlu ortamların seviyesi vardır. İçerdiği benzersiz bir kimyasal bileşime sahiptir %9,5 çinko-alüminyum. Eşi benzeri görülmemiş düzeyde bir korozyon koruması yüzeyde, zorlu ortamlarda bile.

ZNPLUS ÇELİK PANEL

Dayanıklı, ekonomik, hafif, Mimari özgürlük, güvenlik, zamandan tasarruf sağlar. Geri dönüşüme uygundur. Kolay taşınabilir bir yapıya sahiptir. Çeliğin dayanıklı bir malzeme olduğu gerçeği hem esnek hem de hafif, çelik panel havuzları ve katı hale getirir. Çelik panel, havuzbetonarme havuzlara göre neredeyse 10 kat daha hafiftir. Bu durum deprem sırasında çelik panel havuzlarının zorlanmasını azaltır, böylece onları depreme karşı daha dayanıklı hale getiriyoruz betonarme havuzlar.

ZNPLUS ÇELİK PANEL

Çelik panel havuzlarının dayanıklı olmasının bir başka nedeni de üretimlerinde galvanizli çelik kullanımı. Öyle ki pas önleyici etkisi olan galvanizleme, yapıyı birçok olumsuz olaydan koruyabilecek bir güvenliğe sahiptir. Ayrıca galvanizli çelik panel havuzu da bilinmektedir. Yüksek korozyon direncine sahiptir. Ancak çelik panel havuzları dayanıklı olmasına rağmen yetersiz olması nedeniyle birçok sorun yaşanmaktadır. Teknik ve eksik kontroller buna dahildir. Bu nedenle bir şirketle çalışmak faydalıdır. BRT kendi alanında uzmandır ve işi bilir.

 • BRT'nin son teknolojileri, tamamı yeni havuz tasarımlarımızın yapımında kullanılır.

 • Sistemlerimiz BRT tarafından temin edilmesi amacıyla oluşturulmuştur. Znplus mutlu olmanın büyük bir parçası.

 • İmalat ve mühendislik.

 • Kalite birçok şekil ve boyutta mevcuttur. Endüstrimizde kanıtlanmış Znplus çelik panel ile, yüzme havuzu sektördeki standardı belirliyoruz.

 • BRT'de yenilikçi üretim yöntemimiz ve ileri düzeyde olan mühendislik kalitesi. Znplus sistemler, eski kaynaklı sektörümüzdeki en son gelişmeler, sistemlerin değiştirilmesi üretim yöntemini temsil eder.

 • Paneller galvanizli çelikten yapılmıştır. Hem düz hem de kavisli duvardan oluşur. Pozitif ve doğru hizalamalar sağlayan paneller, her iki uçta da stratejik olarak yerleştirilmiş deliklere sahiptir.

 • Düz paneller, endüstri standardı bükümlü çift panelden çok daha fazla güç sağlıyor Znplus yöntemi kullanılarak oluşturulur.

HAVUZDA KULLANILAN EN DAYANIKLI ÇELİK TEST EDİLDİ ONAYLANDI

Bağımsız bir laboratuvar (LNEG-LMR) tarafından test edilmiş ve onaylanmış. Yüzme havuzu inşaatında kullanılan en dayanıklı çelikler, uzun süre tüm özelliklerini koruyor.

ZNPLUS ÇELİK PANEL MONTAJI

FİMİTASYONLARA DİKKAT EDİN! Bağımsız laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilen testler analiz edildi. Sonuç bundan daha net olamazdı ve RPI çeliklerinin en dayanıklı olduğunu gösteriyor. Yüzme havuzu inşaatında kullanılan çelikler düşmeye dayanıklıdır.

ZNPLUS ÇELİK PANEL

Znplus Çelik Panel havuzları bağımsız panellerden tasarlanmıştır. Montaj işleminde modüllerin montajı sırasında, desteklenen mekanik kuvvetler bu modüller arasında dağıtılır. Maksimum genişlik 1.00mm

ZNPLUS PANEL TEÇHİZAT

Astar Ray : Bükülebilir Astar Ray 6" yarıçaplı iç ve dış köşeler köşelere sarılmalar işe yaramaz. Znplus için havuz astarını kısmen yerinde tutar.

 • ZNPLUS PANEL ÇAPRAZ BACAKLAR : Galvanizli çelikten yapılmış yenilikçi modüler bir sistem, montajı kolay ve hızlı bir kit olarak sağlanır. Bu tekniğin temel amacı direnci arttırmaktır.

 • ÇELİK DESTEKLER : Galvanizli çelikten yapılmış yenilikçi modüler bir sistem, montajı kolay ve hızlı bir kit olarak sağlanır. Bu tekniğin temel özelliği daha fazlasını sağlamaktır çelik arka destek ayaklarına karşı direnç.

 • ZNPLUS PANEL ÇELİK ARKA DESTEKLER : Galvanizli çelikten yapılmış yenilikçi modüler bir sistem, montajı kolay ve hızlı bir kit olarak sağlanır.

ZNPLUS ÇELİK PANEL

Çift "L" tasarımı, Znplus panellerimizi sektördeki en güçlü hale getirir. Galvanizli çelik destekler yalnızca duvarın arkasında değildir. Preslenmiş-kilitlenmiştir. Aynı zamanda her panelin üst ve alt kısmına da. Önceden oluşturulmuş orijinal şeklini koruması sağlanır.

Liner kaplama ile havuzda sınırsız seçenek devam ediyor

 • UV Işınlarına Karşı Dayanıklı
 • Kolay Temizleme Özelliğine Sahip
 • Leke Tutmaz Özelliğine Sahip
 • Uzun Ömürlü
 • Bakteriye Karşı Koruma
 • Sahip Çizilmeye Karşı Dayanıklı
 • Hızlı ve Kolay Kurulum Özelliğine

EKİPMANLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Bize Ulaşın Whatsapp