MALDİV

Maldiv prefabrik havuzda kullandığımız özel alaşımlı çelik gövde yapısı ; 0.8 mm kalınlığında özel alaşımla çelikten yapılan çanak yan duvarları toplamda 4 farklı işlemden geçirilirler. Betonarme havuzların aksine maldiv prefabrik havuzlarımızın duvarları ısı, nem, su basıncı, korozyon ve diğer şartlara karşı ekstra dayanıklı ve sağlam yapıdadırlar.

%100 Sızdırmazlık

Maldiv prefabrik havuzlarda kullanılan ve havuz ölçüsünde olan liner kaplama yekpare olup havuz izolasyonunu % 100 temin eder. Ultraviyole’ ye dayanıklı ve anti bakteriyel özelliğe sahip olan liner kaplama, prefabrik havuz içinde çok özenli bir şekilde seramik veya cam mozaik kaplanmış izlenimi verir ve estetik bir görünüm sağlar. Muhtelif desenlerde ve renklerde havuz liner kaplamaları mevcuttur.

Özel Alaşımlı, Gövde

Özel alaşımlı çelikten yapılmış 0.8 mm kalınlığındaki çelik çanak havuz yan duvarları 4 ayrı işleme tabi tutulurlar. Havuz duvarları her türlü ısı, nem, su basıncı, korozyon ve diğer şartlara dayanıklı olup betondan çok daha sağlamdır.

Paslanmaz INOX yapı için kimyasal işleme tabi tutulmuş çelik plaka.

Çelik tabakayı aşınmaya ve çürümeye karşı koruma kaplaması.

Çelik yapıyı güçlendirmek ve korumak için polyester lak tabaka.

Anti UV, yüksek resistance, anti-fouling iç cidar.

Çelik Havuz Gövde Yapısı

Maldiv prefabrik havuzların inşaat süresi, hafriyatı toplam 7 gündür. Klasik sistemde inşa edilen havuz mahallinde 1-2 ay sürekli kalan kum, çakıl, çimento, demir, moloz gibi malzemelerin kötü görünümü ve çevreyi bozan rahatsızlığı ile işçilerin verdiği huzursuzluk, Maldiv prefabrik havuzlarda havuz yapımı süresinin kısa olması nedeniyle hemen hemen hiç yoktur.

 • Paslanmaz INOX YAPI, Anti-korzyon tabakası, polyester lak tabaka, Liner iç cidar.

 • Liner askı profili sayesinde; havuz iç kaplaması olan liner istenildiği zaman değiştirilme imkanı sunar.

 • H kilit profil sistemi, çelik konstrükstiyon havuzla boyutlarına göre 2-3-4 parçadan oluşturulmaktadır.

 • Havuz yan destek duvarları perde beton olabileceği gibi içi harç dolu yığma tuğladan da yapılabilmektedir.

 • Maldiv havuz panellerinin yerinde montajı çok kolay ve süratlidir. Prefabrik olduğu için hata yapma ihtimali sıfırdır. Deneyimli personellerle kısa zamanda monte edilir.

SINIRLARI KALDIRIYORUZ; Herkes için Özgürlük

Maldiv havuz sistemlerimizde ebat ve ölçü sınırlaması yoktur. İstediğiniz ölçü, form ve ebatta üretim yapılabilmektedir. Uyguladığımız prefabrik panel havuz sistemleri; yüzme havuzlarının inşaatında kullanılan teknoloji, istenilen şekil ve ebatlardaki havuzların, tüm fonksiyonları ile birlikte, en sağlam şekilde ve kısa sürede inşa edilmesi ile maliyetleri minumuma indirme prensibine dayanmaktadır.

Liner kaplama ile havuzda sınırsız seçenek devam ediyor

 • UV Işınlarına Karşı Dayanıklı
 • Kolay Temizleme Özelliğine Sahip
 • Leke Tutmaz Özelliğine Sahip
 • Uzun Ömürlü
 • Bakteriye Karşı Koruma
 • Sahip Çizilmeye Karşı Dayanıklı
 • Hızlı ve Kolay Kurulum Özelliğine

EKİPMANLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Bize Ulaşın Whatsapp