Biz Küresel Bir Ekibiz

Büyüme ve değişim için yeni fırsatları keşfetmekten hoşlanıyorsanız, Barut Group sizi bekliyor. Çalışma ortamımız saygı, dürüstlük ve şeffaflık değerlerini uygular. Herkesin içindeki liderlik potansiyelini görüyoruz, çalışanların seslerinin ve fikirlerinin duyulacağı bir hizmet sağlıyoruz.

Herkesin yeni keşifler, zorluklar, fırsatlar ve çözümler arayışında bir parçası olması gerektiğine inanıyoruz. Misyon ifademiz sadece kelimelerden daha fazlasıdır. Destekleyici bir kültüre, zorlu çalışmaya, profesyonel gelişime ve hepsinden önemlisi eğlence ve heyecan atmosferine öncelik verdiğimiz, her şey dahil bir eylem çağrısıdır.

Bayimiz Olun!

BRT POOL PRODUCTION FARKI

GLOBAL

Marka olma yolunda hızla ilerliyoruz

4.0

Endüstri 4.0 tam entegre fabrika

1+

Sektöründe en büyük firmalardan biri

130+

Alanında uzman ve donanımlı personel

20

20 yıllık tecrübe

Bizimle Çalışmak İçin Nedenler

Hızlı Üretim

12.000 m² açık ve 6.000 m² kapalı alanda Maldiv prefabrik havuzları , Fiplus panel havuz sistemleri, Znplus Çelik Panel havuz sistemleri ve ‘bir çok özel ve farklı üretimi hayata geçiriyoruz.

Zamanında Teslimat

Zamanınızın önemli olduğunu biliyoruz ve vaktin nakit olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, teslimat günleri konusunda çok hassasız. Teslimatınızı her zaman gecikmeden alacaksınız.

Esnek Fiyatlandırma

Tam bir havuz seti alıyorsunuz. Pakette, gerekli tüm donanımlar bulunur: filtreler, pompalar, merdivenler ve borular. Müşteriler ayrıca belirli konfigürasyon ve fiyatlandırmayı da tercih edebilir.

Akıllı Lojistik

Seçilmiş havuz modellerini, çoğu kamyona ve nakliye konteynırına uyacak şekilde maksimum boyutların 2,4 metreyi aşmadığı paletlerde sunuyoruz. Tüm malzemeler iyi korunur ve uzun süreli depolama için hazırlanır.

Dilinizi Konuşuyoruz

Yani daha açık belirtmemiz gerekirse, İngilizce ve Rusça. Ürün, yedek parça sipariş etmek ya da sadece işler hakkında konuşmak artık daha kolay.

Barut Group

Bize Ulaşın Whatsapp