FİPLUS

Fiplus Panel havuzlar % 100 Türk mühendislerinin geliştirip yerli malzeme ile üretimini gerçekleştirdiği Fibercement levhalar ile çok sağlam ve sağlıklı havuz yan duvarlarını oluşturmak suretiyle yapılan panel havuz sistemidir. Diğer sistem parçaları Galvenizlenmiş çelik arka ayak sistemi , özel imalat alüminyum ara ve bağlantı parçaları ile tamamlanmaktadır. Bu sayede iskelet yapıda yüksek mukavemet sağlanmaktadır.

%100 Sızdırmazlık

Prefabrik havuzlar iç liner kaplaması havuzun ölçülerinde üretilip tek parça halinde gelmekdedir ve kesin sızdırmazlık sağlamakdadır. İşte bu üstün özellikleri sayesinde; Avrupa ’da 2000 ’li yıllardan beri, prefabrik havuz sistemleri, konvansiyonel betonarme havuzların önüne geçmiştir ve Avrupa pazarının neredeyse tamamını ele geçirmiştir.

Beton Kadar Güçlü Gövde

Havuzlarımızın taşıyıcı yan duvarlarını oluşturan en önemli parça olan fibercement levhalar betona en yakın üründür. Fipool Panel havuzda kullandığımız fibercement panellerin yapısı ; silis kumu, çimento ve bağlayıcıların bir proses ile karışımından yapılmış olup fırınlandıktan sonra piyasaya verilmektedir. Silis kumu camın ana hammaddesidir. Camın atmosfer etkilerine dayanım özelliği fibercement plakalarda da vardır.

Güçlü Çapraz Ayaklar

Patentli Çapraz Ayaklar yapımız, iç ve dış basınçlar olmadan havuz duvarlarınıza ve havuz güvertenize %100 destek sağlar. Yıllar içinde mükemmelleştirilen Zaman Testi Mühendislik ilkesi, bağımsız bir mühendislik firması tarafından hazırlanan özel bir Mühendislik Raporunda doğrulandı ve iddia ettiğimiz gibi olduğunu kanıtladı.

 • Özel yapılmış kalıptan galvaniz çelik sacdan mamül çelik takviyeli çok maksatlı taşıyıcı ayaklar herhangi bir noktasından kesilerek istenilen yükseklikte havuz yapılır.

 • H ayakların arka ucundaki oval delikli aparat sayesinde duvar panelleri şakülüne alınır ve fikslenir. Üst U profilinin altında bulunan L şeklinde ve oval delikli kot ayar aparatı sayesinde tutamak taşının konulacağı U profil, milimetrik olarak kotuna alınır. Bu özellikler başka hiçbir sistemde yoktur.

 • Galvaniz çelikten özel büküm U profilidir. Tam kotunda dökülen zemin betonuna tabanca ile monte edilir.

 • Fipool havuz panellerinin yerinde montajı çok kolay ve süratlidir. Prefabrik olduğu için hata yapma ihtimali sıfırdır. Deneyimli personellerle kısa zamanda monte edilir.

 • Çelik çubuklar, Çapraz ayakları ve havuz duvarını zemine sabitler.

 • Havuzun çevresine beton bir altlık dökülerek kalıcı bir temel oluşturulur.

SINIRLARI KALDIRIYORUZ; Herkes için Özgürlük

Fipool havuz sistemlerimizde ebat ve ölçü sınırlaması yoktur. İstediğiniz ölçü, form ve ebatta üretim yapılabilmektedir. Uyguladığımız prefabrik panel havuz sistemleri; yüzme havuzlarının inşaatında kullanılan teknoloji, istenilen şekil ve ebatlardaki havuzların, tüm fonksiyonları ile birlikte, en sağlam şekilde ve kısa sürede inşa edilmesi ile maliyetleri minumuma indirme prensibine dayanmaktadır.

Liner kaplama ile havuzda sınırsız seçenek devam ediyor

 • UV Işınlarına Karşı Dayanıklı
 • Kolay Temizleme Özelliğine Sahip
 • Leke Tutmaz Özelliğine Sahip
 • Uzun Ömürlü
 • Bakteriye Karşı Koruma
 • Sahip Çizilmeye Karşı Dayanıklı
 • Hızlı ve Kolay Kurulum Özelliğine

EKİPMANLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Bize Ulaşın Whatsapp