HAKKIMIZDA

2004'den beri havuz sektöründe yeniliği ve teknolojiyi bir arada sunuyoruz.

2004 yılında temellerini attığımız Barut Group , 2023 itibarıyla 19. yaşını kutluyor. Bu güne başlangıçtaki heyecanımızı, bilimsel bilgiye ve teknolojiye olan bağlılığımızı yitirmeden ulaşmamızda tüm çalışma arkadaşlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin verdikleri desteğin anlam ve önemini biliyoruz. Bu destek ve güveni yanımızda hissettiğimiz sürece Barut Group prefabrik havuz sektöründe aynı saygın yerini daha nice yıllar sürdüreceğine inanıyor ve kendilerine şükran duygularımızı sunuyoruz.

İstanbul ve Düzce deki üretim tesislerimizde özel olarak kullanılan bireysel havuzlardan şantiye ve sosyal tesis havuzlarına , rehabilitasyon havuzların en konforlu yaşam alanlarına uzanan, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyoruz. 12.000 m² açık ve 6.000 m² kapalı alanda Maldiv Prefabrik havuzları, Fiplus panel havuz sistemleri, Znplus Çelik Panel havuz sistemleri ve bir çok özel ve farklı üretimi hayata geçiriyoruz. Barut Group ailesi olarak grubumuzdaki farklı markamız, 130 kişilik çekirdek üretim kadromuz, proje yönetimi ekibimiz, şantiye yoğunluğuna göre 200 kişiye kadar çıkabilen saha çalışanlarımız, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayi ağımız ve yurt dışındaki temsilciliklerimizle daha güçlü yarınlar için çalışıyoruz.

İnovasyona değer veren Barut Group olarak Sektörümüzün ve müşterilerimizin bizlerden beklediği yeni ürünleri geliştirmek için AR-GE ve tasarım ekibimizle birlikte yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

SERTİFİKALAR

Bize Ulaşın Whatsapp