Türkiye’nin ilk ve tek prefabrik yüzme havuzu imalat firmasıyız. En kaliteli linerları kullanıyoruz. CNC kesim ve HF dikiş konusunda tecrübeliyiz. Ölçülerinize göre tek parça liner üretebiliriz. Ayrıca 3D yazılımlarımız, CNC lazer makinalarımız, rotasyon makinamız ve enjeksiyon makinalarımız sayesinde havuz ekipmanlarını da üretebilmekteyiz.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

BARUT GROUP fabrikasında yüksek teknoloji ile üretim, gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı ve genellikle otomasyonun yoğun olarak kullanıldığı şekilde yapılmaktadır. Bu yaklaşım, ürünlerin daha verimli ve kaliteli şekilde üretilmesini hedefler. Lazer teknolojisi, yüksek hassasiyetle kesme, kaynak yapma ve işaretleme işlemleri için kullanılır. Mikrometre seviyesinde hassaslık sağlayabilir.

HASSAS ÜRETİM TEKNİKLERİ

Hassas üretim teknikleri, ürünlerin yüksek kalitede, hassas toleranslarda ve düşük hata oranlarıyla üretimini hedefler. Bu teknikler ile donatılmış akıllı ve çok hassas üretim odaklı cihazlar BARUT GROUP fabrikamızda yer almaktadır. Bilgisayar kontrollü makineler ve yüksek hassasiyet ile parça üretimi yapan akıllı cihazlar sayesinde metal işleme, frezeleme, tornalama ve tel erozyon gibi işlemler için de üst düzey bir kalite sunuluyor.

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR

Kaliteli ürünlerin veya hizmetlerin üretilmesi, genellikle iyi tasarım, disiplinli üretim süreçleri ve sürekli kalite kontrol uygulamaları gerektirir. Kalite, bir ürünün veya hizmetin belirli standartlara veya beklentilere ne kadar yakın olduğunu ifade eder. İşte bizde tam bu noktadan yola çıkarak BARUT GROUP bünyesinde üretilen ürünün, üretim aşamalarında kalite kontrolü sağlayarak, iyi eğitilmiş işçiler ve etkili üretim süreçlerini takip ediyoruz. Böylece kalitenin sürdürülebilirliğini sağlamaktayız.

Bize Ulaşın Whatsapp