BRT

Temizlik Ekipmanları

Piyasada 20 yılı aşkın süredir yüzme havuzlarında ve ekipmanlarında uzmanlaşmış olan BRT, en yeni nesil makineleri, nitelikli ekibi ve yüksek performanslı hammaddesiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır.

Havuz Vakum Hortumu

Havuz Vakum Hortumu, Hortum sarma profil teknolojisi ile üretilmiştir. Uzun ömürlü, suda batmaz, hafif ve yarı esnek ve kullanımı kolaydır.

Vakum Süpürgesi

Vakum Süpürgesi, sizin için en iyisini üretiyoruz. Nitelikli ekibi ve yüksek performanslı hammaddesiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır.

Liner Süpürgeler

Liner Süpürgeler, sizin için en iyisini üretiyoruz. Nitelikli ekibi ve yüksek performanslı hammaddesiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır.

Teleskopik Süpürge Sapı

Teleskopik Süpürge Sapı, sizin için en iyisini üretiyoruz. Nitelikli ekibi ve yüksek performanslı hammaddesiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır.

Havuz Kepçeleri

Havuz Kepçeleri, sizin için en iyisini üretiyoruz. Nitelikli ekibi ve yüksek performanslı hammaddesiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır.

Havuz Temizlik Süpürge Fırçası

Havuz Temizlik Süpürge Fırçası, sizin için en iyisini üretiyoruz. Nitelikli ekibi ve yüksek performanslı hammaddesiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır.

Havuz Termometreleri

Havuz Termometreleri, sizin için en iyisini üretiyoruz. Nitelikli ekibi ve yüksek performanslı hammaddesiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır.

Bize Ulaşın Whatsapp