UZMANCA İŞLENMİŞ

Barut Group, kusursuz üretimle eşleşen dünya standartlarında tasarımın değerlerini benimser. Bu başarı, ürün yelpazemizin yaratılmasına, satışına, dağıtımına ve kurulumuna katkıda bulunan herkes tarafından paylaşılan tavizsiz bir bütünlük ruhuyla mümkündür. Bu standartlar, Barut Group'dan bekleyeceğiniz birinci sınıf deneyimi sunar.

BARUT GROUP

GÜVENCE

Satış, Uygulama ve Müşteri Hizmetleri Güvencesi; Barut Group güvenceleri, ihtisaslı kadroların koordinasyonunda, tüm taleplerin anında cevaplanabildiği ve bölge fark etmek sizin dünyanın her noktasına ulaşabilen, Barut Group firmasının yönetimindeki hizmet organizasyonu ile hayat buluyor.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PREFABRİK HAVUZ ÜRETİCİSİ

İstanbul ve Düzce deki üretim tesislerimizde özel olarak kullanılan bireysel havuzlardan şantiye ve sosyal tesis havuzlarına , rehabilitasyon havuzların en konforlu yaşam alanlarına uzanan, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyoruz. 12.000 m² açık ve 6.000 m² kapalı alanda Maldiv prefabrik havuzları , Fipool panel havuz sistemleri, Znplus çelik panel ve bir çok özel ve farklı üretimi hayata geçiriyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZE

Bir havuzun müşterilerimiz adına önemli bir zaman ve para yatırımı olduğunu anlıyoruz. Bu yüzden müşterilerimize karşı sorumluluğumuzu çok ciddiye alıyoruz. Barut Group, havuzunuzun prefabrik endüstrisindeki en iyi teknoloji ile geliştirildiğini ve 10 senelik sınırlı garantimizle desteklendiğini her zaman bilebilirsiniz.

Bize Ulaşın Whatsapp